Jūros vanduo

eau de mer plantes et ingredients
eau de mer plantes et ingredients

Ar žinote, kad 98 proc. mūsų planetos vandens sudaro jūros ir vandenynai? Gyvybė, kuri užsimezgė vandenynuose, visuomet buvo priklausoma nuo skysčių ir mineralinių medžiagų aplinkos. Kad galėtų išlįsti iš vandenynų ir toliau vystytis, visos žemiškosios gyvybės formos, įskaitant žmones, atsinešė dalį vandenyno. Nei augalai, nei gyvūnai, nei žmogus negali gyventi be vandens ir jame esančių mineralinių medžiagų!

 

Neprilygstama mineralinių medžiagų gausybė

 

Okeano vandens cheminė sudėtis šiek tiek skiriasi priklausomai nuo geografinės vietos, nuo to, ar vanduo yra paviršinis, ar iš gelmių. Okeano vandenyje yra maždaug 97 proc. vandens, o likusius 3 proc. sudaro mineralinės medžiagos, iš kurių daugiausia – natrio ir chloro (naudojamų valgomajai druskai gaminti), o taip pat yra magnio, kalcio, kalio, seleno, chromo, cinko, vario, mangano, sieros (su jai charakteringu kvapu), jodo, aukso, sidabro, boro, fosforo, fluoro, vanadžio ir kt. Jūros vandenyje mineralinių medžiagų yra daugiau nei kitame vandenyje, pavyzdžiui, upės, lietaus ir gruntiniame vandenyje. Kuo giliau, tuo okeano vanduo yra šaltesnis bei švaresnis, ir tuo daugiau jame mineralinių medžiagų bei mikroelementų.

 

Dėl sudėtyje esančių medžiagų ir savybių jūros vanduo jau daug metų naudojamas įvairiais tikslais: pašalinus druskas, iš jo gaunamas geriamasis vanduo, talasoterapijoje jis naudojamas vonioms, dušams ir purvo vonioms arba kaip sudedamoji sveikatos ir grožio produktų dalis. Nosies plovimo skysčiai gali būti pagaminti iš distiliuotu vandeniu atskiesto jūros vandens, arba vandens, apdoroto elektrodializės būdu, taip siekiant išsaugoti visas mineralines medžiagas ir mikroelementus. HUMER nosies plovimo skystis pagamintas iš būtent tokiu būdu apdoroto jūros vandens. 

 

Nani S. Z. M., Majid A. A., Jaafar A. B., Mahdzir A., Musa M. S.: Potenciali jūros gelmių vandens nauda sveikatai: įrodymais pagrįstos netradicinės ir alternatyviosios medicinos apžvalga. 2016 m. tomas, straipsnio ID 6520475.

Principi N., Esposito S.: Nosies plovimas: netiksliai apibrėžta gydymo procedūra. Int. J. Environ. Res. Visuomenės sveikata, 2017 m.

Encyclopaedia Britannica: Jūros vanduo: https://www.britannica.com/science/seawater

Balasubramanian A.: Jūros vandens savybės, Dokumentika, 2011. 10.13140/RG.2.2.14014.48969.

HUMER produktai

HUMER produktai, kurių sudėtyje yra jūros vandens

2020-07-20T19:04:24+03:00

D’autres cookies sont utilisés pour vous offrir une meilleure expérience, vous pouvez accepter ou refuser leur dépôt.