//Mūsų įsipareigojimai

Mūsų įsipareigojimai

Humer une marque engagée qui attache une importance forte à la qualité de ses produits pour proposer le meilleur à ses consommateurs
Humer une marque engagée qui attache une importance forte à la qualité de ses produits pour proposer le meilleur à ses consommateurs

Mūsų griežti įsipareigojimai dėl kokybės, kuriuos įgyvendiname per 5 pagrindinius žingsnius.

Prekės ženklas HUMER, kuris priklauso Prancūzijos farmacijos bendrovei, įsipareigoja siūlyti veiksmingus, saugius ir gerai toleruojamus produktus, kurių sudedamosios dalys yra iš gamtos. Todėl tam, kas savo klientams pasiūlytų tai, kas geriausia, kurdamas kiekvieną vaistinį preparatą, HUMER vadovaujasi griežtais reikalavimais kokybei, kuriuos galima sugrupuoti į 5 pagrindinius žingsnius:

✓Klientų aptarnavimas. HUMER įsipareigoja kruopščiai analizuoti ir tirti pacientų bei farmacininkų poreikius.

✓Moksliniai tyrimai. Siekdamas užtikrinti, kad vaistinių preparatų formulės būtų suderinamos su poreikiais, HUMER įsipareigoja atlikti mokslinius tyrimus ir nagrinėti mokslinę literatūrą.

✓ Parinkimas. HUMER įsipareigoja vykdyti kontroliuojamą žaliavų parinkimą ir tikrinti augalų kokybę (1) (jokių GMO, jokios radiacijos ir pan.).

✓Saugumas. HUMER įsipareigoja su pacientais patikrinti, ar produktus yra saugu naudoti, taip pat įsipareigoja stebėti medicinos prietaisų saugumą (1) ir tinkamai aptarnauti klientus 7/7.

✓Atsekamumas. HUMER įsipareigoja atidžiai stebėti (1) gatavus produktus.

 

HUMER – tai atsakingas prekės ženklas, kuris ypač svarbią reikšmę suteikia savo produktų kokybei ir kuris savo klientams siekia pasiūlyti tik tai, kas geriausia.

 

(1) Vadovaujantis teisės aktais.

2020-08-10T14:27:11+03:00

D’autres cookies sont utilisés pour vous offrir une meilleure expérience, vous pouvez accepter ou refuser leur dépôt.