Apie mus

Humer Expertise du soin et du traitement de la sphère ORL
Humer Expertise du soin et du traitement de la sphère ORL

Nosies higienos produktų iš natūralių vaistinių medžiagų ekspertas

 

Jau daugiau kaip 20 metų HUMER demonstruoja savo kompetenciją nosies higienos ir LOR (ausų, nosies ir gerklės) susirgimų gydymo srityje. Veiksmingi, iš natūralių medžiagų pagaminti produktai – tai idealūs šio Prancūzijos prekės ženklo sprendimai, kurie visai šeimai padės įveikti slogą, sinusitą, gerklės skausmą, kosulį ar net alergiją. Veiksmingų, iš natūralių medžiagų pagamintų ir aukštos kokybės HUMER nosies higienos produktų asortimentas yra puikus palydovas ištisus metus tiek senjorams, tiek ir jaunimui.

 

HUMER jus išlaisvina!

 

HUMER misija – veiksmingumas iš gamtos

 

HUMER visuomet tikėjo iš natūralių medžiagų pagamintų produktų ir vaistažolių veiksmingumu. Būtent todėl visų asortimento produktų sudėtyje yra gamtoje sutinkamų sudedamųjų dalių, kurių veiksmingumą pripažino ir mokslininkai. HUMER prioritetas – iš kiekvieno augalo, kuris pasirenkamas vadovaujantis aukščiausiais standartais, išgauti viską, ką jis turi geriausio. Būtent todėl kasdieniams nosies higienos purškalams ir užgultai nosiai gydyti HUMER naudoja jūros vandenį iš Bretanės, kuriame itin gausu jūroje randamų mikroelementų.

 

Tačiau visada iškyla klausimas, ar natūralumas gali reikšti ir veiksmingumą. Naudodamas pripažintas augalų veikliąsias medžiagas, kurių veiksmingumas seniai pripažintas arba įrodytas klinikiniais tyrimais, HUMER puikiai perprato, kaip sujungti natūralumą ir veiksmingumą. Siekiant nustatyti, ar produktai veiksmingai palengvins LOR susirgimų simptomus arba neleis jiems pasireikšti, HUMER produktų receptūra buvo atitinkamai išmėginta ir išbandyta. Jei naudosite produktus, kuriuos pagamino nosies higienos preparatų iš natūralių medžiagų ekspertas HUMER, jums nebereikės spręsti dilemos, ką rinktis: natūralumą ar veiksmingumą.

2020-08-10T14:26:41+03:00

D’autres cookies sont utilisés pour vous offrir une meilleure expérience, vous pouvez accepter ou refuser leur dépôt.